Obecné informace

Země
墨西哥
Město
Mexico City
Číslo pozice
42237
Oddělení
SaaS
Pracovní zkušenosti
MID_SENIOR_LEVEL
Employment Status
FULL_TIME
Workplace Type
Remote

Popis pozice a požadavky

Infor, Inc., an enterprise SaaS provider, is actively looking for a DevOps Administrator to join our expanding team focused on managing mission critical Production systems. The role of a DevOps Administrator main is to apply and improve process and technology with the platform to ensure critical uptime, availability and security metrics are achieved.

A Day in the Life Typically Includes:

  • Responsible for implementing and maintaining stable, reliable and secure environments that ensure performance & up-time.
  • Patch and Release Application and assist in Weekend Maintenance windows.
  • Responsible for applying and improving the continuous flow of changes being deployed to the Productions systems.
  • Participate in On-Call Weekly Rotation.
  • Partner with others in the team to reduce operational tech debt.
  • Identify and recommend technical and process improvements.
  • Act as escalation point for the Cloud Operations team.

Basic Qualifications:

  • Experience developing and implementing technical solutions.
  • Experience administering a production environment.
  • Experience in Linux.
  • AWS experience.
  • Experience in coding.

Preferred Qualifications:

  • English speaking and writing skills.

O společnosti Infor

Infor je světovým lídrem v oblasti vývoje cloudového softwaru pro společnosti působící ve specifických průmyslových a dalších oblastech. Infor vytváří kompletní sady aplikací v cloudu a efektivně nasazuje technologie, které kladou uživatelský zážitek na první místo, využívá data science a snadno se integruje do stávajících systémů. Více než 60 000 organizací po celém světě spoléhá na Infor, aby pomohly překonat změny na globálních trzích a dosáhly digitální transformace na úrovni celé firmy..
Další informace naleznete na adrese www.infor.com

Naše hodnoty

Ve společnosti Infor se snažíme vytvářet prostředí, které je založeno na obchodní filozofii nazvané Principle Based Management™ (PBM™) a osmi Vedoucími principy: integrita, správa a dodržování pravidel, transformace, podnikání založené na principech, znalostí, pokory, respektu a seberealizace. Zvýšení rozmanitosti je důležité pro to abychom reflektovali naše trhy, zákazníky, partnery a komunity, kterým poskytujeme služby nyní i v budoucnosti..

Máme neúnavný závazek vůči kultuře založené na PBM. Vycházející z principů, které umožňují rozkvět svobodné a otevřené společnosti, PBM™ připravuje jednotlivce k inovacím, zlepšování a transformaci, zatímco podporuje zdravou, rostoucí firmu, která vytváří dlouhodobou hodnotu pro své klienty a podporovatele a naplňuje zaměstnance.div>

Infor je zaměstnavatel, který poskytuje rovné příležitosti. Zavazujeme se vytvořit rozmanité a inkluzivní pracovní prostředí. Infor nedělá rozdíly mezi kandidáty, nebo zaměstnanci na základě jejich pohlaví, rasy, genderové identity, postižení, věku, sexuální orientace, náboženství, národnosti, vojenského statusu nebo jakéhokoli jiného chráněného statusu podle zákona.

Ve společnosti Infor si ceníme vašeho soukromí, proto jsme vytvořili zásady, které si můžete přečíst zde.